Carnival (US)

KIA Carnival (US) SX 2023 - A-pillar+Roof (front)
A-pillar+Roof (front)
603,82 zł
Cena netto: 490,91 zł
Size: 1,97 m²
Czy chcesz edytować formatkę?
Czy chcesz usunąć jakiś element?
Czy chcesz powiększyć lub pomniejszyć formatkę?
Wybierz elementy, które chcesz zmienić
Czy chcesz wyciąć elementy piano black na połyskowym PPF, jeśli występują?
Dodatkowe prośby do zamówienia
KIA Carnival (US) SX 2023 - (left) Door+Rear Fender+Side Skirt
(left) Door+Rear Fender+Side Skirt
1 699,43 zł
Cena netto: 1381,65 zł
Size: 5,54 m²
Czy chcesz edytować formatkę?
Czy chcesz usunąć jakiś element?
Czy chcesz powiększyć lub pomniejszyć formatkę?
Wybierz elementy, które chcesz zmienić
Czy chcesz wyciąć elementy piano black na połyskowym PPF, jeśli występują?
Dodatkowe prośby do zamówienia
KIA Carnival (US) SX 2023 - (right) Door+Rear Fender+Side Skirt
(right) Door+Rear Fender+Side Skirt
1 699,43 zł
Cena netto: 1381,65 zł
Size: 5,54 m²
Czy chcesz edytować formatkę?
Czy chcesz usunąć jakiś element?
Czy chcesz powiększyć lub pomniejszyć formatkę?
Wybierz elementy, które chcesz zmienić
Czy chcesz wyciąć elementy piano black na połyskowym PPF, jeśli występują?
Dodatkowe prośby do zamówienia
KIA Carnival (US) SX 2023 - Hood+Fender
Hood+Fender
1 556,15 zł
Cena netto: 1265,16 zł
Size: 5,07 m²
Czy chcesz edytować formatkę?
Czy chcesz usunąć jakiś element?
Czy chcesz powiększyć lub pomniejszyć formatkę?
Wybierz elementy, które chcesz zmienić
Czy chcesz wyciąć elementy piano black na połyskowym PPF, jeśli występują?
Dodatkowe prośby do zamówienia
KIA Carnival (US) SX 2023 - Hood+Fender (One third of Hood + Fender)
Hood+Fender
497,31 zł
Cena netto: 404,32 zł
Size: 1,62 m²
Czy chcesz edytować formatkę?
Czy chcesz usunąć jakiś element?
Czy chcesz powiększyć lub pomniejszyć formatkę?
Wybierz elementy, które chcesz zmienić
Czy chcesz wyciąć elementy piano black na połyskowym PPF, jeśli występują?
Dodatkowe prośby do zamówienia
KIA Carnival (US) LX 2023 - Mirror
Mirror
79,10 zł
Cena netto: 64,31 zł
Size: 0,26 m²
Czy chcesz edytować formatkę?
Czy chcesz usunąć jakiś element?
Czy chcesz powiększyć lub pomniejszyć formatkę?
Wybierz elementy, które chcesz zmienić
Czy chcesz wyciąć elementy piano black na połyskowym PPF, jeśli występują?
Dodatkowe prośby do zamówienia
KIA Carnival (US) SX 2023 - Roof (without Roof Rail)
Roof
1 033,13 zł
Cena netto: 839,94 zł
Size: 3,37 m²
Czy chcesz edytować formatkę?
Czy chcesz usunąć jakiś element?
Czy chcesz powiększyć lub pomniejszyć formatkę?
Wybierz elementy, które chcesz zmienić
Czy chcesz wyciąć elementy piano black na połyskowym PPF, jeśli występują?
Dodatkowe prośby do zamówienia
Ładowanie...